Menu
Mürekkep Püskürtmeli Çok fonksiyonlu Yazıcılar

Mürekkep Püskürtmeli Çok fonksiyonlu Yazıcılar

Ufak ofislerin ve kişisel kullanıcıların tercihleri arasında bulunan ürünlerdir.

Mürekkep püskürtme teknolojisinin mimarı olan Canon yeni ürün yelpazesinde özellikle ev kullanıcılarının kablosuz ürün kullanımıyla ve üstün renk teknolojisini yaygınlaştırma ilkesiyle en çok tercih edilen marka durumundadır.

Canon PIXMA G4400 Özel

Öne bakan yeniden doldurulabilir mürekkep kartuşları Yüksek Sayfa Verimliliği Wi-Fi ve bulut bağlantısı 20 sayfalık Otomatik Belge Besleyici Faks Akıllı telefon ve tabletten baskı/tarama Baskı, Fotokopi, Tarama, Faks, Wi-Fi + Cloud Link A4 renkli belge yazdırmaSiyah: 6000 sayfa*Renkli: 7000 sayfa*    

Canon PIXMA G2400 Özel

Çok işlevli, yüksek verimliliğe sahip bir belge ve fotoğraf yazıcısı Renkli: 7000 sayfa. Siyah: 6000 sayfa* Yaklaşık 60 saniyede, 4x6 inç çerçevesiz fotoğraflar Baskı, fotokopi ve tarama ihtiyaçlarınız için çok yönlü tasarım Yüksek hacimli, uygun maliyetli baskılar.
Bu RSS beslemesine abone ol

Kiralık Fotokopi Makinaları, Bm Canon | Fotokopi Makinası Kiralama Hizmetlerinde

BM Canon 1996 yılından bu yana ofis makineleri sektöründe hizmet vermektedir.

Gelişen teknolojiye paralel olarak son kullanıcının ihtiyaçlarına cevap verecek en iyi donanımı kurmayı ilke edinen firmamız özellikle fotokopi kiralama ve yazıcı kiralama alanında geliştirdiği kopya başı ödeme sistemi ile farklılık yaratmayı başarmıştır.

Günümüz ofis makinaları ihtiyaçlarına cevap verebilme açısından fotokopi kiralama yöntemi, ilk tercih edilen finansman koşulu durumundadır.
Gerek kopyalama gerekse baskılama ihtiyaçlarına çözüm olması bakımından işletmeler satın alma bütçelerindeki harcamalarında yüksek meblağlar yerine aylık sabit kira ücretleri ile fotokopi makinalarını edinme yolunu tercih etmektedirler...

Fotokopi Kiralama KİKOBAS

Fotokopi kiralama yöntemi olan KİKOBAS sisteminde makine mülkiyeti B.M. Büro Makinelerine aittir. Belirlenen vadelerle aylık kira bedeli ve numaratör fark değerleri ile oluşan kopya çekim bedeli toplanarak aylık KİKOBAS rakamı ödenir.

Kiralamada kikobas yöntemi makine mülkiyeti kira müddeti bitimine kadar BM ye ait olan sistemdir. Kira müddeti sonunda 1 aylık kira bedeli fatura edilerek makine mülkiyeti kullanıcıya geçecektir.

Fotokopi Kiralama KİKOBAS

Kısa ve Orta Vade Fotokopi Makinesi Kiralama

Kısa ve Orta Vade Fotokopi Kiralama sisteminde kısa süreli seminer, toplantı vb. gibi organizasyonlarınızda günlük, haftalık dönemler içinde istediğiniz özellikteki fotokopi makinesini istediğiniz ortama montaj edip, kopya işlemleriniz için de elemanlarımızla hizmet sunuyoruz.

Müşterilerimizin organizasyon, fuar, seminer, toplantı gibi ortamlarda baskı ve kopya ihtiyaçlarına belirli bir dönem olarak cevap verebilmek için geliştirdiğimiz sistemdir. Bu sistemde ilgili dönem süresince karşılıklı belirlenen bütçelerle fotokopi makinası kiralama işlemlerini düzenlemekteyiz.

Kısa ve Orta Vade Fotokopi Kiralama

Kopya Başı Anlaşma

Fotokopi kiralama yöntemi olan Kopya Başı Anlaşma Sisteminde makine mülkiyeti müşteriye ait olup, toner-yedek parça-servis ve tüm malzemeler (kağıt hariç) satıcı firmaya aittir.

Müşteri her ayın son iş günü makine numaratör fark değerleri baz alınarak belirlenen fiyatı ödeyecektir.

Kopya Başı Anlaşma Sistemi